uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Як вибрати автоломбард?Як вибрати автоломбард?

Система роботи будь-якого ломбарду сьогодні гранично ясна - людина надає організації на час яку-небудь цінність, а натомість отримує певну суму коштів. Кілька років тому широкого поширення набули автоломбарди, які беруть у вигляді застави підтримані автомобілі. Такі компанії вважають за краще працювати не за одним шаблоном, тому у потенційного заставодавця можуть виникнути деякі труднощі у виборі. Як вибрати автоломбард, буде детально розказано далі.

Основні умови

Перше, на що потрібно звернути увагу - процентна ставка. Дана величина може досягати 10% і більше в місяць. Актуальною на сьогоднішній день ставкою вважається приблизно 2-4% на місяць. З огляду на швидкість оформлення і спрощений порядок оцінки машини, дане значення може бути трохи вище.

Ще однією істотною умовою є процедура оцінки транспортного засобу. Деякі компанії встановлюють 50% межа практично для будь-якого автомобіля. На такі умови не слід погоджуватися, тому що навіть заклавши власний автомобіль, людина може бути недостатньо отриманих коштів. Більш прийнятним значення є приблизно 65-75% і більше. При таких умовах позичальник зможе отримати достатню суму коштів і вирішити свої фінансові проблеми.

Процедура оформлення

Потенційний позичальник зацікавлений не тільки у відповідних умовах, але ще і в швидку процедуру оформлення. Далеко не всі автоломбарди відповідають даним побажанням, тому в процесі вибору потрібно буде заздалегідь уточнити дану особливість.

Ідеальний варіант - проведення оцінки та отримання схвалених засобів в день звернення. Саме за один день (а точніше протягом 1-2 годин) повинна проводитися оцінка ТЗ, підписуватися всі необхідні папери, і видаватися гроші. Деякі компанії вважають за краще працювати за зовсім іншим, не всім невластивому принципом: водій приїжджає і подає заявку на проведення оцінки, після чого приймається рішення про час цієї самої оцінки. І це цілком може бути інший день, тому що станція внутрішнього ТО на цей момент може бути зайнята. Потім ще належить і паперова тяганина. Такий варіант мало кому буде цікавий.

Пропозиція від компанії Альта Капітал

Сьогодні не варто довго думати про те, як вибрати автоломбард. Компанія Альта Капітал - кредити під заставу, пропонує своїм потенційним найвигідніші умови, які не зможуть не зацікавити будь-якого звернувся. На відміну від сторонніх автоломбардів, наша компанія не працює з будь-яким обмеженим списком / колом автомобілів. Кожному позичальнику гарантуються такі умови:

Ніяких прихованих комісій, або умов помічених "зірочкою" компанія Альта Капітал не використовує. Оцінка проводиться на спеціально обладнаній внутрішньої станції ТО тільки профільними фахівцями. При бажанні повернути раніше отримані кошти раніше завершення терміну користування, наші клієнти попередньо сповіщають про це, після чого ми робимо перерахунок всіх відсотків.

Відповідно, громадянин сплачує суму, повністю відповідну кількості днів користування, без застосування будь-яких додаткових нарахувань. Погасивши умовну суму, господар ТЗ звіряє його стан з актом прийому-передачі. Після підсумкової звірки відносини сторін завершуються.

Для постійних клієнтів Альта Капітал передбачає можливість використання спеціальних пропозицій з мінімальними процентними ставками і з ще більш спрощеною процедурою оформлення. Тому до нас громадяни вважають за краще звертатися другий і наступний рази, тому що їх повністю влаштував рівень сервісу нашої компанії.

3 / 4
Як вибрати автоломбард?