uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Де взяти гроші терміново в КиївіДе взяти гроші терміново в Київі
Банківська гарантія - це важливо.

Потреба в додаткових фінансах може виникати в несподівані моменти життя. Головне - це знайти надійне джерело фінансових вливань, який допоможе в вирішенні термінових справ. Не всі друзі можуть позичити потрібну суму, а банки вимагають істотні відсотки з позикових коштів і, крім цього, довго розглядають заявку на отримання кредиту. Але, де взяти гроші терміново в Києві, щоб своєчасно і оперативно вирішити поставлені завдання:

Але, положення не безвихідне. Звернувшись в компанію Альта Капітал, можна швидко отримати потрібну суму на вигідних умовах. При цьому оформити кредит можна без черги, зайвої паперової тяганини і грабіжницьких ставок.

Програми кредитування

Залежно від категорії населення і суми, існує кілька програм отримання позикових коштів в Києві під заставу нерухомості. При цьому ставка становить 2-3% на місяць.

  1. Кредит під заставу нерухомості на нецільове використання - це зручний спосіб отримати значну суму грошей на будь-які потреби без необхідності надавати довідки про доходи та інші документи.
  2. Кредит під заставу нерухомості на цільове використання - ефективний метод отримання фінансування для оплати навчання дітей або власної навчання, придбання авто, розвитку власного бізнесу, а також ремонту.
  3. Кредит під заставу нерухомості для фізосіб - можливість отримати гроші на вирішення будь-яких особистих питань, без довідок і підтвердження доходів.

Ще один спосіб швидко отримати гроші в Києві - це взяти кредит під заставу автомобіля. Фахівці проведуть оцінку вартості машини, підготувавши всі необхідні документи. При цьому сума позикових коштів складе до 80% оціночної вартості. З боку клієнта не потрібні ніякі додаткові довідки.

Будь-яка програма кредитування під заставу рухомого і нерухомого майна виключає накладення прихованих комісій або штрафів.

Ще один блок послуг - це кредит готівкою для:

Де взяти гроші терміново в Києві, щоб погасити зобов'язання з поточного кредиту (споживчому, іпотечному та ін.) Для цього можна скористатися програмами рефінансування кредитів, які дозволяють внести суму заборгованості банку чи іншої фінансової установи для повного погашення.

Фінансова компанія Альта Капітал - динамічно розвивається партнер для фізичних і юридичних осіб. У наданні послуг застосовується європейська практика з прозорим підходом. Кожному клієнту підбирається оптимальний і найвигідніший продукт, який буде оптимальним рішенням всіх його завдань.

3 / 8
Де взяти гроші терміново в Київі