uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Чи варто брати авто в лізинг?Чи варто брати авто в лізинг?

Сьогодні лізинг все інтенсивніше входить в усі сфери економічної діяльності. Тепер не тільки організації, але і прості громадяни розуміють переваги даного інструменту, який є серйозною альтернативою банківському кредиту. Його суть гранично ясна - довгострокова оренда з можливим правом викупу автомобіля. Але це лише поверхневе пояснення, без заглиблення у формальності. Далі буде розказано, чи варто брати авто в лізинг, і якщо варто, то чому.

Лізинг - основні умови

Громадянин, який вирішив придбати авто, але не має достатньо коштів, має два варіанти звернутися за банківським кредитом, або скористатися послугами лізингової компанії. Банківський кредит за замовчуванням доступний далеко не всім - тут потрібно вносити початковий платіж, а також відповідати всім вимогам до платоспроможності. Крім цього банки можуть навіть платоспроможному здобувачеві відмовити в наданні продукту.

Лізинг, на відміну від першого варіанту, передбачає максимально спрощену процедуру оформлення, з мінімальним пакетом документів. Фінансове навантаження тут легше, ніж у випадку з банківським кредитом, а до самого здобувачеві пред'являється всього кілька вимог. Загальні переваги можна відобразити в наступному вигляді

Щоб отримати в користування машину таким чином, необхідно звернутися в лізингову компанію і вказати на найменуванні авто і на можливого продавця. Якщо компанія буде зацікавлена в цьому, то за заявою громадянина вона придбає даний автомобіль і здасть його в лізинг яка звернулася клієнту. За договором лізингу клієнт (лізингоодержувач) повинен буде виплачувати щомісяця певні суми лізингової компанії (лізингодавцю).

На відміну звичайній арени, всі внесені платежі по лізингу йдуть на можливий викуп даного авто по закінченню терміну дії угоди. Відповідно, громадянин, протягом певного терміну користується транспортним засобом, вносить лізингові платежі, і при бажанні може викупити об'єкт в особисту власність.

Оформлення та зміст лізингового автомобіля

Будь-який транспортний засіб вимагає належного оформлення і постійного догляду. У частині оформлення обов'язковими є постановка на облік, страховка, періодичний технічний огляд, податкові платежі. Важливою перевагою тут виступає відсутність зобов'язань у клієнта за всіма зазначеними підставами. Фактичним власником ТЗ є лізингова компанія, а значить, що клієнт отримує машину в користування вже з оформленою страховкою і пройденим технічним оглядом. Те ж саме стосується і обчислення податку - всі зобов'язання лягають тільки на власника. І це дуже важливо, тому що після укладення кредитного договору повне оформлення транспортного засобу входить в обов'язки позичальника.

Що стосується змісту ТЗ, то все наслідки природного зносу ліквідує власник - лізингова компанія. Це стосується заміни деталей, агрегатів, електроніки. Тому користувач звільняється і від цього обов'язку. Лізингові автомобілі знаходяться в повному розпорядженні клієнта, але одночасно з цим вони не проходять ні по одному з його документів. Такі об'єкти не можуть здаватися в суборенду або фігурувати в шлюборозлучних процесах. У разі будь-якого ДТП отримання можливої страхової виплати буде входити в преференції лізингодавця.

Процес внесення платежів і порядок викупу авто

За типовим договором лізингу періодичні платежі вносяться за узгодженим сторонами графіком. У переважній більшості випадків розрахунок проводиться щомісяця. Але тут зазвичай застосовується не річна ставка, а ставка на весь термін угоди - саме стільки клієнту і доведеться переплатити в результаті за отриманий у власність автомобіль. Наприклад, за договором підсумкова ставка призначається в розмірі 30%, а сама угода розраховується на 3 роки. Це означає, що річна ставка буде дорівнювати 10%, що є набагато вигідніше будь-якого банківського кредиту. Зазначені 10% розбиваються на кількість обумовлених платежів, і таким чином можна встановити кінцеву суму одного платежу.

Основа лізингу полягає в наданні клієнту можливості в подальшому викупити автомобіль. Для цього він повинен внести всі передбачені платежі, а також покрити і залишкову вартість. Після цього лізингодавець повинен передати ТЗ у власність клієнта. Але не всі користувачі зацікавлені в отриманні машини у власність. Існує ще два варіанти перший - здача машини лізингодавцю і припинення правовідносин і другий - отримання нового машини у власність. Існує ще два варіанти: перший - здача машини лізингодавцю і припинення правовідносин і другий - отримання нового автомобіля на тих же умовах. Другий варіант обговорюється заздалегідь, тому в даний пункт заздалегідь слід уточнювати в договорі.

Лізинг авто від компанії Альта Капітал

Для реалізації всього вищеописаного необхідно підібрати надійного партнера. Компанії сьогодні пропонують різні умови і використовують власні схеми, в яких фізичній особі або представнику організації не складно заплутатися. Тому до вибору компанії добре підходить вкрай уважно.

Саме тому ми рекомендуємо звертатися в Альта Капітал - в компанію, яка сьогодні пропонує вигідні умови по лізингу авто для громадян і юридичних осіб. На відміну від сторонніх організацій в Альта Капітал немає практично ніяких обмежень по вибору транспортного засобу. Зручні терміни дії угоди (клієнт отримує можливість вибирати їх самостійно), незначні суми підсумкової переплати, мінімальний періодичний платіж - це головні елементи всіх укладених тут лізингових договорів.

Весь процес оформлення транспортного засобу компанія Альта Капітал бере на себе. Ми можемо полегшити задачу для потенційних клієнтів і самостійно підібрати авто для лізингу. Для цього достатньо озвучити свої побажання, а встановити фінансову складову. Наші фахівці подбають про те, щоб клієнт отримав бажану машину в найкоротші терміни. Чи варто брати авто в лізинг в компанії Альта капітал? Відповідь однозначна - варто!Аосено

3 / 3
Чи варто брати авто в лізинг?