uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Порядок оформлення іпотеки на вторинне житлоПорядок оформлення іпотеки на вторинне житло
В чому відмінності?

Сьогодні іпотека оформляється в двох видах: перший - коли продавцем є компанія-забудовник, другий - коли квартира купується у приватної особи. За основними критеріями ці дві процедури ідентичні. Але існують і деякі факультативні формальності, пов'язані саме до оформлення вторинного житла. Саме про них і піде мова далі.

Як оформляється іпотека в залежності від виду об'єкта

Принцип такого банківського продукту полягає в наданні грошових коштів на покупку житла з одночасним переходом об'єкта в заставу фінансової організації. Якщо здобувач планує придбати квартиру в новобудові, то в першу чергу він звертається не в банк, а до компанію-забудовника. Такі організації співпрацюють відразу з декількома банками, з одним з яких потенційний позичальник і матиме далі. Угоди такого роду оформляються порівняно швидко - основну частку часу займає перевірка благонадійності позичальника.

Якщо планується покупка вторинного житла, то здобувач тепер звертається у будь-який банк, що працює з іпотекою. На відміну від першого випадку, тут потрібно надати не тільки пакет підтверджуючих платоспроможність документів, але ще і дані на придбану квартиру. У випадку з новобудовою банк вже заздалегідь знає особливості і оцінну вартість кожної квартири. Коли купується вторинне житло, буде потрібно проведення його оцінки.

Оцінка квартири і укладення угоди

Ключовий етап процедури - оцінка об'єкта. Його ринкова вартість не матиме великого значення, як не матиме значення і власна оцінка, проведена позичальником. Співробітники банку самостійно проведуть всі оціночні заходи, і саме ці дані будуть взяті за основні.

По завершенню цих заходів і після встановлення вартості, позичальникові оголошується підсумкова сума. За фактом з цієї суми на покупку виділяється приблизно 60-75%. Крім цього позичальник повинен внести обов'язковий перший внесок. У більшості випадків це не менше 15-20%. Невід'ємними умовами таких угод є наступні:

По термінах тут практично ніколи не буває відмінностей - порядок оформлення іпотеки на вторинне житло передбачає можливість дії договору до 30 років. Що стосується інших умов, то більшість банків воліють встановлювати їх самостійно.

Пропозиція від компанії Альта Капітал

Будучи основним гравцем ринку, наша компанія працює так само і в сфері іпотечного кредитування. Кошти надаються на придбання нових квартир, або на покупку будь-якого вторинного житла. Основними перевагами діяльності компанії Альта Капітал є: низький відсоток (початкова ставка від 13%), значні суми, спрощений порядок оформлення (можливе надання мінімального пакету документів), тривалі терміни. У разі схвалення, здобувач може розраховувати на 70-80% від оціночної вартості квартири, що купується. Умови початкового внеску більш ніж лояльні - мінімальний внесок складає всього 15%.

Потенційним позичальникам ми пропонуємо свої варіанти для придбання житла, а також розглядаємо і будь-які об'єкти, що відповідають загальним вимогам іпотечного кредитування. При цьому, ми прагнемо швидко розглядати заявки і давати позичальникові відповідь протягом поточного дня.

3 / 5
Порядок оформлення іпотеки на вторинне житло