uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Куди можна вкласти невелику суму грошей?Куди можна вкласти невелику суму грошей?

Гроші повинні працювати. Ця істина стосується як мільйонних капіталів, так і сум розміром в кілька тисяч доларів США. Різниця тільки в тому, що з великими сумами відкривається більше можливостей для інвестування, а з невеликими накопиченнями потрібно вміти використовувати доступні варіанти.

Куди можна вкласти невелику суму грошей з максимальною ефективністю?

На даний момент актуальні кілька основних напрямків для інвестицій невеликого капіталу:

Вкладення в дорогоцінні метали, колекційні монети, облігації і депозит мають низький ризик і невисоку прибутковість (в середньому до 5-10% річних). Інвестиції в P2P-кредитування більш ризиковані, але і потенційний прибуток значно вище.

Купівля золотих злитків і колекційних монет для збереження капіталу

Це напрямки інвестицій відрізняється мінімальним ризиком і більше підходить для збереження свого капіталу. Останні 4 роки ціна золота коливалася в межах вузького діапазону (от 1100 USDдо 1300 USD за тройську унцію). При правильно обраних моментах покупки і продажу можна отримати прибутковість до 4-5% річних, але інвестиції в цей метал традиційно використовуються для збереження своїх активів.

Аналогічна ситуація з колекційними монетами. Ціна цього активу суттєво змінюється лише на тривалому проміжку часу і велику прибутковість за короткий термін отримати складно. Але для захисту своїх заощаджень від знецінення цей варіант є оптимальним.

Банківський депозит - спосіб захисту невеликої суми грошей від інфляції

Депозит - найпростіший і доступний всім спосіб вкладення грошей. На відміну від розвинених країн, де ставки по вкладах не перевищують 2-3% річних, наші банки пропонують клієнтам прибутковість до 15-17% річних в гривні, і 4-6% у валюті. Найвигідніші пропозиції на сьогодні пропонують вкласти кошти під 18-19%, що робить депозити привабливим інструментом для інвестування, навіть не дивлячись на те, що відсотки обкладаються податком розміром 15%.

Всі суми, що не перевищують 200 000 грн., Гарантовано повернуться вкладнику навіть в результаті банкрутства банку. Тому для невеликої суми грошей банківський депозит є відмінним напрямком для інвестування.

Облігацій державних підприємств - вигідне вкладення

Міністерство фінансів, державні компанії та органи місцевого самоврядування випускають облігації, в які фізичні особи можуть інвестувати свої гроші. Мінімальний номінал цих цінних паперів складає 1000 грн., А прибутковість по них на даний момент досягає 15-17% річних.

Більш висока прибутковість цього інструменту в порівнянні з депозитами, супроводжується незначними ризиками. Ринкова вартість облігацій залежить від фінансового стану емітента. І якщо вам необхідно терміново продати свої папери, а їх емітент має проблеми, то реальна вартість облігацій буде менше номіналу. Але з державними облігаціями такі ситуації відбуваються вкрай рідко.

P2P-кредитування - сучасний тренд в інвестиціях невеликих сум грошей

На даний момент у нас в країні розвивається P2P-кредитування, представлене платформами, де фізичні особи кредитують один одного без посередників. Ця технологія вже популярна на заході і дозволяє позичальникам позичати гроші дешевше, ніж в банках, а кредиторам отримувати прибутковість значно більша за ту, яку пропонують депозити.

Кредитуючи надійних позичальників, можна отримувати прибуток в розмірі до 25-35% річних. Чим гірше репутація потенційного позичальника (дані про нього надаються сервісом), тим вище прибуток по операції з ним. Кого кредитувати - інвестор обирає самостійно, регулюючи таким чином свій рівень ризику.

Навіть невелика сума грошей при ефективному управлінні здатна приносити прибуток. Головне визначитися зі своїми цілями і знайти оптимальні варіанти інвестицій.

Альта Капітал - кредити під заставу.

5 / 4
Куди можна вкласти невелику суму грошей?