uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Взяти кредит у приватної особи під розпискуВзяти кредит у приватної особи під розписку
Ризики і переваги

На сьогоднішній день кредитування фізичних осіб банками знаходиться на гранично низькому рівні. Переважна більшість клієнтів відмовляють у позиках через посилених правил верифікації. У цій ситуації значним попитом стали користуватися альтернативні джерела фінансування, серед яких виділяється кредит у приватної особи під розписку. Цей спосіб кредитування вигідний обом сторонам угоди: позичальник відносно недорого отримує гроші, а кредитор робить вигідне вкладення капіталу.

Взяти кредит у приватної особи під розписку - ризики і переваги

Вигідність позик визначається співвідношенням витрат на їх обслуговування і вигод, одержуваних від залучених грошей. Позичаючи гроші під розписку, позичальник йде на певні ризики, отримуючи натомість необхідні кошти.

До ризиків, які притаманні цьому виду кредитування, відносяться:

До переваг цього виду позик відноситься наступне:

З точки зору співвідношення вартості і переваг кредит у приватної особи під розписку є одним з найоптимальніших продуктів на фінансовому ринку.

Кредит під розписку: як правильно вибрати?

Є помилкова думка, що постраждалою стороною в кредитуванні може бути тільки кредитор. На практиці часто трапляються випадки, коли несумлінне виконання зобов'язань позикодавцем завдає фінансовий або репутаційний шкоду позичальникові. Щоб уникнути цієї ситуації необхідно слідувати декільком правилам вибору кредитора:

Правильний вибір приватного позикодавця є важливим кроком в оформленні вигідних кредитних відносин. «Альта Капітал» - один з найнадійніших кредиторів в сфері кредитування під заставу у приватної особи під розписку. Вибираючи «Альта Капітал», ви отримуєте стабільного партнера з хорошою репутацією, що пропонує вигідні умови для всіх учасників угоди.

3 / 38
Взяти кредит у приватної особи під розписку