Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Фінансування оборотного капіталуФінансування оборотного капіталу

Запуск будь-якого комерційного починання ускладнюється пошуком стартового капіталу. Ніхто не здатний запустити свій бізнес без достатніх фінансів.

Наша компанія пропонує послугу «Фінансування оборотного капіталу» на взаємовигідних умовах. Альта Капітал відкрита до співпраці з початківцями і досвідченими комерсантами. Ми готові шукати оптимальні схеми партнерства в індивідуальному порядку.

Фінансування оборотного капіталу має на увазі залучення грошових інвестицій, які направляються в поточні активи. Цінність цих активів еквівалентна вартості виробленого товару або здійсненої послуги. Грошові кошти повертаються за фіксований цикл виробництва. Фінансування оборотного капіталу здатне забезпечити виробниче підприємство або організації торгівлі грошовими потребами, які виникають на стадії розкрутки бізнесу.

Особливості та переваги пропозиції

Альта Капітал готова робити інвестиції для підтримки малого та середнього бізнесу. Компанія співпрацює за заставною схемою. Для отримання необхідної суми підприємці можуть закласти будь-які матеріальні цінності або нематеріальні активи. Розміри кредитних пропозицій і період погашення залежать від особливостей бізнесу. Схеми виплат розробляються в індивідуальному порядку. Максимальна сума підтримки залежить від заставної цінності і перспективи розвитку комерційного підприємства.

Серед переваг послуги потрібно відзначити наступні:

Період кредитування може становити від трьох місяців до п'яти років. Процентна ставка становить 2-3% на місяць. Платежі по виплаті боргу здійснюються щомісяця. Повна сума виплачується в кінці кредитного періоду заключним платежем.

Наші фахівці надають професійну юридичний супровід і гарантують високу якість своєї роботи. Альта Капітал не стягує комісійних зборів за оформлення договору і не передбачає штрафних санкцій.

Компанія готова запропонувати кілька форм фінансування. Клієнти можуть скористатися відновлювальною кредитною лінією, овердрафтом та стандартною позикою.