uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Іпотечний кредит для молодої родиниІпотечний кредит для молодої родини

Alta Capital пропонує своїм клієнтам взяти іпотечний кредит для молодої сім'ї. Це допоможе молодятам обзавестися своїм житлом, причому як в новобудові, так і на вторинному ринку. Тобто, придбати можна відносно недорогу квартиру в старому будинку, що є найбільш привабливим варіантом покупки.

Неодмінна умова - свідоцтво про шлюб і вік подружжя не повинна перевищувати 30 років. Молоді повинні складатися в першому для обох шлюбі і мають бути забезпечені постійною роботою (хоча б один з них) або іншим офіційним джерелом доходу.

Що являє собою іпотечний кредит для молодої сім'ї?

Все досить просто, така схема кредитування дозволяє здійснити покупку або будівництво житла для молодої і поки щодо незабезпеченої родини під заставу нерухомості. Такий вид іпотеки широко застосовується і має наступні вигідні переваги:

Цей вид іпотеки передбачає внесення початкового внеску - не більше 20% від оціночної вартості житла, що купується. Початковий внесок можна зменшити, якщо в родині вже є маленькі діти. Тоді внесок може скласти близько 10% від вартості нерухомості. Це дуже вигідний варіант, особливо якщо банк надасть відстрочку першої виплати.

Є ще один значний плюс - позичальник може взяти со-позичальників або поручителів, чий дохід теж може бути розглянутий на предмет надання іпотечного кредиту. Найчастіше такими со-позичальниками можуть бути батьки або родичі молодят.

Здійснення угоди з отримання іпотеки в компанії Alta Capital

Наша компанія працює вже кілька років і зарекомендувала себе як надійний і професійний бізнес-партнер на ринку фінансових послуг України. Ми надаємо послуги з отримання іпотеки для молодої сім'ї за доступними відсотками - від 13% до 16% річних в іноземній валюті, в залежності від терміну погашення кредиту. Терміни коливаються в інтервалі від 5 до 30 років. Сума, яка видається - від 5000 євро до 500000 євро.

Виданий кредит під заставу перераховується на банківський рахунок клієнта або виплачується йому готівкою. Власний початковий внесок клієнта становить від 10 до 20%, в залежності від наявності неповнолітніх дітей в сім'ї.

При здійсненні операції, юристи нашої компанії нададуть повне оформлення кредитної документації для клієнтів. Тобто, якщо ви вирішили взяти іпотеку на придбання житла для молодої сім'ї, вам потрібно лише уявити необхідний для здійснення угоди перелік документів - свідоцтва про шлюб, довідку про доходи та інші документи, в залежності від виду операції.

Нашими юристами оформляється договір купівлі-продажу житла, а також договір на іпотеку. За бажанням клієнта можемо оформити і страховку. Процедура триває недовго - до 3-х до 10-ти робочих днів. Повідомляємо, що нами надається пільговий період для першого платежу за іпотекою.