uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Іпотечний кредит для переселенцівІпотечний кредит для переселенців

Іпотечний кредит для переселенців, на сьогоднішній день дуже актуальне в Україні, для швидкого облаштування на новому місці - людині в короткі терміни необхідно роздобути кошти. Для того, щоб взяти кредит без поручителів, застави, без довідки про доходи і з мінімальним пакетом документів - необхідно скористатися послугами компанії "Альта Капітал", яка надає кожному своєму клієнтові кредит під заставу нерухомості з гарантією виплати коштів до 95% від її вартості. Для того, щоб оформити іпотечний кредит для переселенців, вам досить мати можливість скористатися будь-яким відділенням, або ж заповнити форму заявки на сайті компанії.

Види послуг, що надаються за іпотечними кредитами для переселенців від "Альта Капітал"

  1. Найпопулярнішою послугою, з надання іпотечного кредиту на житло для переселенців, є кредит готівкою для фізичних осіб. Ліміт видачі грошових коштів становить до п'ятисот тисяч гривень, де іпотека надається з мінімальним пакетом документів, відсутністю додаткових відсотків по комісії та з можливістю обліку ваших додаткових доходів.
  2. Також, "Альта Капітал" надає своїм клієнтам унікальну можливість рефінансування кредитів. Ставки по кредитах готівкою становлять від 2% на кожен місяць, з урахуванням гнучких умов надання послуг кредитування під заставу автомобіля та нерухомості від "Альта Капітал". Кредит під заставу автомобіля в Україні має найнижчу процентну ставку, яка ніколи не перевищує 1%, при цьому, кожен клієнт самостійно вибирає необхідний термін для його погашення - від одного місяця до одного року.
  3. Якщо ви раптом зіткнулися з несподіваними фінансовими труднощами - кредит під заставу авто від "Альта Капітал" вирішить всі ваші проблеми в короткі терміни. У разі дострокового погашення кредиту, пеня не враховується, до того ж, клієнт може здійснити оплату в будь-якій валюті - гривня, долар або євро. При укладанні договору по кредиту на автомобіль - ви застраховані від додаткових витрат, пов'язаних з прихованими платежами і при цьому ваш автомобіль буде постійно перебувати на стоянці.

Переваги компанії

Також, "Альта Капітал" надає кредити людям з поганою і заплямованою раніше кредитною історією, з огляду на те, що компанія має індивідуальний підхід до кожного клієнта і розглядає всі варіанти з видачі грошових коштів. Єдиним фактором, який буде мати в такому випадку значення, це процентна ставка - вона може становити 40%, в тому випадку якщо ви прострочили попередні кредитні погашення. Клієнт повинен мати досить надійного поручителя і фінансову надійність, для отримання кредиту потрібно заставу у вигляді нерухомості, цінних речей або автомобіля.

Необхідно відзначити надійність і зростання показників компанії "Альта Капітал", яка з 2009 року веде якісну роботу з надання кредитів під заставу нерухомості. Як було сказано раніше, "Альта Капітал" має індивідуальний підхід до кожного клієнта, а команда досвідчених працівників детально розгляне кожну заявку, пропонуючи найвигідніші рішення ваших проблем.