uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Іпотечний кредит на будинокІпотечний кредит на будинок

Послуги іпотечного кредитування без початкового внеску своєї популярності не втрачають, більш того, лінійка швидко розширюється. Це хороший шанс для молодої сім'ї. Сьогодні отримати кредит для молодої сім'ї під заставу і без початкового внеску можна не тільки на типову квартиру, але і практично на будь-який, навіть потенційно ризикований вид нерухомості, в тому числі на приватний будинок з земельною ділянкою. Купівля будинку відноситься саме до цієї категорії. Не кожна організація готова надати іпотечний кредит на будинок для молодої сім'ї і завжди висуває суворі вимоги до об'єкту. Проте, при грамотному виборі об'єкта, такого як приватний будинок, розраховувати на успіх заявки на іпотечний кредит на будинок можна.

Які вимоги висуває фінансова організація до об'єкту в програмі іпотечний кредит на покупку будинку?

Основний критерій для схвалення поданої клієнтом заявки на іпотечний кредит на будинок стає ліквідність споруди. Організація повинна бути впевнена в можливості продати приватний будинок з земельною ділянкою, не втративши при цьому занадто серйозно в його вартості.

Оцінюючи, наскільки іпотечний кредит на будинок перспективний для конкретного об'єкта, фахівці звертають увагу на:

На яких умовах можна отримати іпотечний кредит на будинок із земельною ділянкою або без нього?

На придбання типової квартири для молодої сім'ї зазвичай видається іпотека з межами початкового внеску від 10 відсотків, терміном понад 20 років, процентна ставка при цьому складе близько 12-15 відсотків в рік. Так як приватний будинок - це більш ризикований для подальшої реалізації актив, умови на покупку будинку під застава не такі лояльні, як в першому випадку. Початковий внесок вище приблизно в 2-4 рази, а середня ставка починається, в основному, від 15 відсотків, що дорожче класичного пропозиції приблизно на 3-4 відсотки в рік.

Іноді може знадобитися нерухомість під заставу для забезпечення поточного іпотечної позики на покупку приватного будинку із земельною ділянкою або без нього. Але, незважаючи на жорсткість умов, іноді і тут можна розраховувати на вигідні пропозиції, наприклад без початкового внеску або спеціальні програми для молодої сім'ї.

Які документи потрібні позичальнику щоб отримати іпотечний кредит на будинок без початкового внеску?

Звертається за подібний кредитний продуктом на покупку будинку чоловік, повинен надати фінансової організації наступні паперу, щоб отримати його під заставу без початкового внеску:

  1. Заява-анкета на видачу іпотеки на покупку будинку під заставу із заповненням всіх форм і відповідями на питання, що цікавлять організацію питання.
  2. Внутрішній паспорт громадянина країни, актуальний, з усіма записами та фотографіями.
  3. Оригінальна довідка з ідентифікаційним кодом громадянина країни, поставленого на облік в податкову службу.
  4. Довідка про доходи з місця роботи, яка повинна бути завірена представником роботодавця позичальника.
  5. Копія трудової книжки, засвідчена уповноваженим представником роботодавця позичальника.
  6. Свідоцтво про шлюб, якщо громадянин перебуває в цьому статусі, що має важливість для молодої сім'ї.
  7. Свідоцтво про розлучення, якщо громадянин офіційно розлучений.
  8. Якщо позичальник коштів на купівлю будинку перебуває у шлюбі, швидше за все, буде потрібно офіційна довідка про доходи дружини або чоловіка, щоб отримати кредит під заставу.
  9. Якщо клієнт має неповнолітніх дітей, будуть потрібні дані з ЖЕКу про їх прописку. Зібравши всі документи, можна розраховувати на отримання кредиту на покупку будинку без початкового внеску.
4 / 1
Іпотечний кредит на будинок