uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Іпотечний кредит на будівництвоІпотечний кредит на будівництво

Сучасні фінансові організації прагнуть розширити лінійку своїх продуктів і пропонують нові умови по іпотеці на житло для клієнтів. Одним з таких, щодо нових пропозицій позичальникам, можна вважати іпотечний кредит на будівництво будинку під заставу нерухомості або земельної ділянки. Високий попит на таку пропозицію обумовлений очевидною вигодою будівництва власного житла в порівнянні з покупкою готової квартири в міському середовищі.

Заміське житло має ряд і інших очевидних переваг. Наприклад, взявши іпотеку на індивідуальне будівництво під заставу нерухомості, можна взяти участь у проекті ще не побудованого будинку. Дизайнери постараються врахувати всі побажання, створивши будинок, що ідеально підходить під потреби замовника. Фактично все це неможливо при виборі типової квартири, де доводиться йти на компроміси і миритися з деякими недоліками. Заміський будинок звільняє від часто неприємного сусідства і дарує тишу живої природи, а бонусом йде володіння земельною ділянкою.

Як побудувати будинок на іпотечний кредит на будівництво?

Фінансова компанія може запропонувати відразу кілька програм по іпотеці під заставу нерухомості або земельної ділянки, але всі вони мають деякими особливостями, які важливо брати до уваги ще до закриття угоди.

Так, фінансові організації не завжди готові видавати іпотечний кредит на будівництво будівлі без додаткового забезпечення. Таким забезпеченням може служити заставне майно, таке як ліквідна нерухомість або земельна ділянка. Все це необхідно для покриття серйозних ризиків для фінансової організації по іпотеці на житло.

Якщо позичальник свої зобов'язання не виконує перед організацією, то відшкодувати збиток за рахунок реалізації недобудованої власності буде непросто. Але, якщо позичальник готовий взяти іпотечний кредит на будівництво під заставу нерухомості, є власником цього виду майна або забудовується земельної ділянки, що виплачується іпотека на житло їм забезпечується і проблем з отриманням необхідного кредиту по іпотеці на індивідуальне будівництво у нього не виникне.

Хороші шанси на отримання позики для зведення будинку під заставу нерухомості отримує клієнт організації, якщо готовий запропонувати кредитору поручительство третіх осіб. Зазвичай, кредитор вимагає забезпечити позику на індивідуальне будівництво не на весь термін кредитування, а до того моменту, поки забудовується ділянка.

Як тільки індивідуальне будівництво будинку буде завершено, його можна надавати в якості житла під заставу. Часто клієнт може розраховувати і на зниження процентних ставок після завершення будівництва.

Терміни іпотечних програм на зведення будинку

В середньому, тривалість іпотечної програми для зведення будинку становить близько 20-30 років. Процентна ставка варіюється в межах від 10 до 15 відсотків. Завдяки серйозній конкуренції на ринку, можна спостерігати тенденцію до поступового зниження процентної ставки для бажаючих вести індивідуальне будівництво або облаштування квартири.

В останні роки з'явилася можливість оформити іпотеку на будівництво будинку або придбання квартири в деяких організаціях і без початкового внеску, але під заставу нерухомості. Вигідним варіантом для індивідуального будівництва стане звернення в організацію "Альта Капітал", яка кредитує також і забудовника. В цьому випадку, фінансова організація гарантовано детально вивчить проект будівництва і сама буде зацікавлена у своєчасній здачі будинку в обрані терміни. Виходячи з цього, клієнт може розраховувати також на деякі бонуси і пільгові умови.

Важливо також мати на увазі, що іпотечне кредитування під заставу нерухомості може розглядатися як цільове, а значить позичальник може розраховувати тільки на поетапне фінансування, а не на отримання всієї суми відразу, в тому числі - при придбанні квартири, в якій потрібен ремонт.

4 / 1
Іпотечний кредит на будівництво