uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Іпотечний кредит на вторинне житлоІпотечний кредит на вторинне житло

Іпотечний кредит на вторинне житло

Своя квартира або власний будинок - це зовсім не розкіш, а життєва необхідність. Питання покупки житла актуальне завжди і для всіх. Бажаєте взяти якусь суму на придбання квартири або будинку? Скористайтеся фінансовими послугами нашої компанії Альта Капітал, взявши іпотечний кредит на вторинне житло на найвигідніших для себе умовах!

Переваги вторинного житла

На цю категорію будинків і квартир мало впливає економічна кон'юнктура, не дорожчає іпотека, тому завжди можна знайти порівняно недорогі кредити. Що ж стосується нового житла, то ставки іпотеки на нього зростають на пару відсотків, також під такі програми багато банків можуть зажадати додаткову заставу. Купуючи вторинне житло, ви отримуєте:

Де взяти іпотеку? На що потрібно орієнтуватися, збираючись її оформити?

Багатьох клієнтів відштовхують пропозиції банків щодо іпотеки на вторинку під 20% і більше річних. Компанія Альта Капітал допоможе організувати вигідну покупку житла, надаючи доступні послуги у фінансовій сфері.

Кожен клієнт шукає надійний банк або перевірену компанію, з огляду на наступні параметри:

Наші переваги

Альта Капітал - це досвід, взаєморозуміння, індивідуальний підхід і вигода для вас. Іпотека на вторинне житло на взаємовигідних умовах передбачає:

Серед наших переваг: доступні ціни, лояльні процентні ставки, оперативна робота співробітників і оформлення договорів, безкоштовна консультація, гарантія безпеки персональних даних. Ми підберемо умови кредитування, які підійдуть саме для вас, враховуючи при цьому всі ваші побажання.

Наші процентні ставки і терміни

Компанія Альта Капітал пропонує до вашого вибору асортимент нерухомості з можливістю стати її власником без початкового внеску за кредитними умовами.

Всім бажаючим оформити кредит наша компанія гарантує максимальну відкритість, абсолютну чесність, прозорість і безпеку, повний юридичний супровід угоди, оперативність, відсутність замовчує інформації. Виникли форс-мажорні обставини? Ми підкажемо вам правильний вихід з будь-якої ситуації, оформивши, при необхідності, довгострокову оренду.

Вибираючи іпотечного кредитора, звертайтеся в Альта Капітал, і ви отримаєте чудову можливість недорого купити затишну, комфортну, сучасну квартиру.

4 / 1
Іпотечний кредит на вторинне житло