uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Іпотека на гаражІпотека на гараж

Іпотечний кредит - сучасне рішення проблем з нерухомістю

Нестабільність курсу основних валют, що супроводжується стрибкоподібним зростанням цін, часто перетворює процес накопичення грошей на придбання нерухомості у довге та нервове заняття. Тут на допомогу приходить іпотечний кредит. Зробивши мінімальний внесок, людина набуває об'єкт у власність, і може в той же день переселитися на нову житлоплощу. Звичайно, повернення боргу здійснюється з відсотками, але можливість проживання в окремій квартирі є незаперечним плюсом, а процентну ставку можна значно знизити, звернувшись в стабільну фінансову організацію.

Компанія "Альфа Капітал" надає різні варіанти кредитування, один з яких - іпотека на гараж.
Іпотека на гараж - вибір молодих автолюбителів

У житті трапляються різні ситуації. Одна з проблем, з якими стикається молода сім'я при переїзді на нове місце проживання, - це відсутність місця для автомобіля. Купити гараж відразу не завжди буває можливим, а взяти в оренду - це значить, багато років справно платити внески, але так ніколи і не отримати на нього право власності. Взяти гроші в борг у родичів теж буває проблематично.

Спеціально для таких випадків фінансисти "Альфа Капітал" розробили програму іпотечного кредитування на покупку гаража, адже основна місія компанії - це зробити життя людей легше. З нами Ви можете укласти іпотечний договір на зручних умовах з індивідуальним підбором терміну виплати і процентної ставки. наприклад:

На який би термін не був укладений договір, клієнт з першого дня отримує наступні переваги:

Ставши клієнтами "Альфа Капітал", молоді сім'ї значно підвищують якість свого життя, що позитивно позначається на побудові взаємовідносин. Втім, нашими клієнтами стають і більш досвідчені автолюбителі, які бажають придбати гаражне приміщення. Ми прагнемо зробити життя кожного, хто звернувся до нас людини комфортніше.

Іпотека під заставу гаража

На жаль, не у всіх громадян є офіційно зареєстрований дохід. У разі, якщо ви не можете документально підтвердити свою платоспроможність, ми можемо оформити іпотечний кредит під заставу гаража. Це дуже зручно, так як фахівці "Альфа Капітал" дотримуються наступних правил:

Багато автолюбителів вже уклали з нами іпотечний договір під заставу гаража, і стали спокійніше спати ночами, раз і назавжди вирішивши проблему збереження свого транспорту.

4 / 1
Іпотека на гараж