uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Іпотека на комерційну нерухомістьІпотека на комерційну нерухомість

Наша компанія Alta Capital пропонує своїм відвідувачам відносно новий для українського фінансового ринку спосіб кредитування - іпотеку на комерційну нерухомість. Скористатися цією схемою можуть як юридичні особи, які є підприємствами малого і середнього сегментів бізнесу, так і фізособи з метою розвитку власного підприємництва.

Початковою умовою отримання кредиту на придбання офісної та торговельної нерухомості для роботи є рентабельність покупки комерційних приміщень, тобто - можливість здати їх в оренду, отримавши хорошу вигоду. Друга умова - добре налагоджений бізнес позичальника, який повинен вже успішно і стабільно пропрацювати мінімум від 6 до 12 місяців, перед подачею ним заяви в банк для отримання кредиту під нерухомість, що купується.

Що являє собою іпотечний кредит на комерційну нерухомість?

Припустимо, що з метою розширення своєї справи підприємцю необхідно купити нові об'єкти, а коштів на покупку недостатньо. У нього є кілька виходів з даної ситуації:

Якщо вибрати отримання комерційного кредиту, то бізнесмену треба буде пройти нелегкий шлях оцінки та аналізу всього свого бізнесу. Та й процентні ставки за цим видом позики досить високі.

Звичайно, можна взяти необхідні приміщення в оренду, але оформити іпотеку на нерухомість набагато вигідніше, тому що немає ніякої різниці - платити орендну плату або внески для погашення позики в банку. А нерухомість вже буде власна, тому що банк, за іпотечним договором, виплатить продавцю повну вартість операції з купівлі-продажу, а покупцеві потрібно буде всього лише погашати заборгованість і виплати за відсотками в банківській установі. До речі, за відсотками цієї схеми кредитування набагато менше, а видається кредити під заставу досить відчутний.

Для фізичних осіб така форма іпотеки може служити джерелом доходу, тому що дозволяє здати приміщення в оренду і отримувати непоганий прибуток. Але з цього не випливає, що фактично будь-яка фізична особа може подати заявку для отримання позики. Суб'єктами програми кредитування може стати:

Комерційні приміщення, під які можуть видаватися іпотека, є:

Даний вид комерційної іпотеки поширюється і на торгові площі.

Здійснення угоди з отримання іпотеки в компанії Alta Capital

Наша компанія працює на ринку фінансових послуг України вже більше 6 років і зарекомендувала себе як надійний і професійний бізнес-партнер. Ми надаємо послуги з отримання іпотеки на придбану комерційну нерухомість з актуальними процентними виплатами - від 10% до 14% в інвалюті. Сума, яка видається - від 5000 євро до 1500000 євро.

Сума наданого кредиту під заставу перераховується на банківський рахунок клієнта або виплачується йому готівкою. Власний початковий внесок клієнта становить 30%, якщо немає забезпечення у вигляді цінних паперів або ліквідних коштів підприємства. Терміни погашення коливаються від 3 місяців до 15 років, в прямій залежності від кредитувати суми і прибутковості придбаної нерухомості.

При оформленні угоди, наша компанія надає повний юридичний супровід для клієнтів. Тобто, якщо ви вирішили взяти іпотеку на придбання нерухомості для бізнесу у нас, вам потрібно лише уявити необхідну для здійснення угоди переліку документів - він залежить від того, до якої категорії відноситься бізнес позичальник.

Далі вже нашими юристами візуються договір купівля-продаж. Набувач повинен буде сплатити продавцеві аванс, який дорівнює сумі застави по комерційній іпотеці. Як тільки аванс буде отримано, ми складом, що резервує решта суми договір на виділеній депозитному рахунку для покупця, а продавець видає гарантійний лист для надання в органі державної реєстрації. Після затвердження права на придбані площі її вже новим власником, укладається договір комерційної іпотеки, за яким кошти надаються покупцю для повного розрахунку з продавцем.

Ця процедура хоч і триває деякий час, що може бути невигідно для продавця, але повністю гарантує виплату всієї суми покупцем.

Продавець може і закласти у нас свою нерухомість. За цією схемою спочатку оформляється договір застави на нерухомість між нашою компанією і продавцем, а потім лише відбувається оформлення договірних відносин (купівлі-продажу) між покупцем і власником і передача суми авансу продавцю.

Після все триває, як в попередніх варіанті. Ми видаю гарантійний лист, отримавши його, покупець реєструє вже закладене в нас майно, як свою власність, і, взяв кредит, розплачується з продавцем.

Повідомляємо, що нашою компанією може бути надана відстрочка першого платежу за іпотекою, що може бути відчутною допомогою в розвитку вашого бізнесу.

4 / 1
Іпотека на комерційну нерухомість