uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Іпотека на освітуІпотека на освіту

З огляду на постійне зростання цін на навчання у вищих і середніх навчальних закладах країни, банки України вирішили відновити систему кредитування на здобуття освіти. Компанія Alta Capital, не бажаючи залишатися в стороні від нових тенденцій і можливостей на українському фінансовому ринку, також пропонує своїм клієнтам такий спосіб отримання кредиту, як іпотека на освіту. Скористатися цією схемою можуть студенти вузів, коледжів, технікумів, училищ із середньою спеціальною освітою та інших установ з додатковою освітою. Причому, взяти кредит можна для отримання освіти, як в Україні, так і за кордоном.

Початковою умовою отримання іпотеки на освіту є наявність поручителя, в ролі якого найчастіше виступають батьки студента або її опікуни, якщо він двосторонньо позбавлений батьків. Від позичальника або поручителів вимагається надання довідки про первинних (зарплата, доходи з підприємництва, пенсія за службу у відповідних органах), або вторинних (доходи з оренди, грошові перекази) доходи. Причому, трудовий стаж поручителя повинен бути не менше, ніж 1 рік. А в тому випадку, якщо сам студент - тобто позичальник, надає довідку про свої доходи, то його трудовий стаж повинен бути не менше 6 місяців.

Що являє собою іпотека на освіту?

Це надання банком кредиту учню на весь період його навчання для погашення виплат на отримання освіти. Найчастіше здійснюється декількома траншами - за кожен рік навчання, безпосередньо на розрахунковий рахунок навчального закладу. Нерідко, держава сама субсидує, тобто бере на себе виплату невеликої частини кредитного боргу (починаючи з 2%).

У порівнянні зі звичайним споживчим кредитом, є кілька вигідних відмінностей:

Спосіб погашення кредиту клієнт може вибрати на свій розсуд: або за час навчання виплачувати лише відсотки, а основну суму - після отримання освіти; або погашати основний борг і відсотки рівномірно за весь термін навчання.

Здійснення угоди з отримання іпотеки в компанії Alta Capital

Ми працюємо на ринку фінансових послуг України вже більше 6 років і зарекомендували себе як надійний і професійний бізнес-партнер. Іпотеку на освіту ми пропонуємо оформити під зовсім невеликі відсотки - від 10 до 12%, терміном від трьох місяців до шести років.

Сума виданого кредиту на здобуття освіти перераховується на банківський рахунок навчального закладу в кілька етапів, за взаємним погодженням з клієнтом. Але разова виплата не повинна перевищувати плату за рік навчання.

При оформленні угоди наша компанія надає повний юридичний супровід для клієнтів. Тобто, якщо ви вирішили взяти іпотеку на освіту у нас, вам потрібно лише уявити необхідний для здійснення угоди перелік документів - довідку з навчального закладу, довідку про доходи поручителя та інші.

Далі, нашими фахівцями буде прийнято рішення про надання кредиту, а юристи оформлять договір іпотечного кредиту і договір з поручителем.

Процедура отримання іпотеки на освіту триває недовго - до 3-х робочих днів.

4 / 1
Іпотека на освіту