uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Іпотека на ремонт квартириІпотека на ремонт квартири

Іпотечний кредит чомусь завжди викликає особливу настороженість у пересічних громадян, на увазі не завжди зрозумілих і доступних умов деяких компаній. На сьогоднішній день іпотека на ремонт квартири ні в кого не повинна викликати будь-якої настороженості, з причини своєї доступності і величезній кількості вигідних пропозицій для клієнтів.

Скориставшись послугами професіоналів, кожен бажаючий може взяти гроші на ремонт власної квартири і відповідно до складеного договору, без особливих зусиль погасити його - без довгих і виснажливих накопичень грошових коштів, на які можуть піти цілі роки, проведені в житло без якісної обробки.

Види послуг, що надаються, по іпотеці на ремонт квартири від "Альта Капітал"

Найпоширенішим способом одержання іпотеки на ремонт квартири, є кредит під заставу нерухомості, який має на увазі в собі цільової і не цільовий кредити, а також заставу нерухомості для фізичних осіб і заставу на комерційну нерухомість. Перевагою нецільового кредиту, наданого компанією "Альта Капітал", виступає заставу неіснуючої на момент укладення договору нерухомості - новобудови, які ще до кінця не добудовані. Видача кредитних коштів нараховується в розмірі 95% від вартості квартири, старого дачного будинку або ж будь-який інший нерухомості виставленої під заставу. При цьому, клієнтові не потрібно надавати відомості про свої доходи та працевлаштуванні, закладена нерухомість виступає гарантом благонадійності клієнта.

Цільовий кредит на ремонт будинку або квартири від "Альта Капітал" має більш вигідні умови для своїх клієнтів, найголовнішим з яких є процентна ставка кредиту, яка не перевищує 20% відсотків річних, до того ж, всі заявки на отримання цільового кредиту розглядаються строго в індивідуальному порядку. Також, при можливості і необхідності, клієнт має можливість завчасно погасити свій кредит. Для отримання цільового кредиту потрібно надати мінімальний пакет документів, що вельми збільшує його доступність.

Для того щоб отримати кредитні кошти під заставу землі, позичальник повинен бути її власником і надати всі відповідні цьому документи. При отриманні такого кредиту, позичальник має право розпоряджатися отриманими коштами у вільному режимі, без будь-яких обмежень. Обсяг передбачуваної позики безпосередньо залежить від оцінки ділянки землі, після всіх розрахунків проводиться підписання договору і видача грошових коштів - стандартна процентна ставка становить 15% річних.

На завершення варто згадати, що "Альта Капітал" є вельми амбітної і молодою компанією, яка здійснює індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб уникнути будь-яких труднощів і для зручності укладання договорів. "Альта Капітал" не вимагає від своїх клієнтів довідки про доходи та інші подібного роду документи, при цьому максимально намагаючись прискорити терміни видачі коштів. "Альта Капітал" має гідну команду професіоналів, які з легкістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

4 / 1
Іпотека на ремонт квартири