uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Іпотека на закордонну нерухомістьІпотека на закордонну нерухомість

Послуга іпотечного кредитування користується великою популярністю в країнах СНД. Складно знайти ліцензовану фінансову організацію, яка не надавала б населенню таку послугу. Але кількість бажаючих придбати нерухомість таким способом зростає не так швидко, як хотілося б, конкуренція посилюється в цій сфері постійно.

Щоб залучити клієнта, банки йдуть на різні поступки, пропонують більш низькі ставки, придумують акції розширюють лінійку продуктів. Сьогодні придбати в іпотеку можна не тільки квартиру, але приватні будинки, земельні ділянки, комерційну нерухомість. Відносно новий продукт в програмі іпотечного кредитування - іпотека на зарубіжну нерухомість.

Інтерес до нерухомості за межами країни викликається бажанням комфортно відпочивати в будь-який зручний час, але також це ще й вигідний актив. Іноді зарубіжна нерухомість потрібна для проходження навчання, лікування в певній країні або заради престижу.

Роками раніше іпотечний кредит на зарубіжну нерухомість отримати було складно або зовсім неможливо. Головна причина - слабка доступність закордонного кредитора до баз даних жителя СНД, відсутність можливості ознайомитися з кредитною історією зокрема.

Іпотека особам, які працюють за кордоном

Для людей, які працюють за кордоном, питання іпотеки стоїть особливо гостро. Емігрантам отримати такий кредит трохи складніше, ніж іншим категоріям громадян через більш строгих вимог з боку фінансових організацій. Серед незвичайних особливостей угоди виділяються наступні:

На що звертають увагу зарубіжні банки

У більшості країн світу не існує єдиної системи, за якою схвалюються або відхиляються заявки. Одні фінансові організації виявляють лояльність до громадян СНД, інші більш суворі. Часто для надання нерухомості в кредит банку досить підтвердження платоспроможності заявника за стандартними мірками:

В окремих випадках, виходячи з власної фінансової політики, банк може попросити для вивчення документи, що пояснюють, яким чином той чи інший нерухомий актив став власністю позичальника.

В яких країнах іпотека на зарубіжну нерухомість більш вигідна

В Європі вигідними умовами по іпотеці відрізняються іспанські банки. За місцевим законодавством сума виплат не перевищує третини від загального доходу позичальника, а час виконання кредитних зобов'язань - до 25 років. Ставка коливається від 4 до 5 відсотків на рік. Цілком прийнятні умови для іпотеки в Туреччині.

Загальний розмір іпотеки тут не перевищує 70 відсотків від вартості житла, термін виконання зобов'язань по кредиту - до 15 років. У Болгарії іноземні позичальники можуть отримати в кредит 80 відсотків від загальної вартості нерухомості, процентна ставка - від 10 відсотків.

4 / 1
Іпотека на закордонну нерухомість