uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Кредит для фізичних осібКредит для фізичних осіб

Спрощене та більш вигідне оформлення кредиту передбачається в разі наявності у претендента нерухомості у власності. Компанія Альта Капітал, серед інших продуктів, надає послуги в наданні іпотечних кредитів. Для фізичних осіб у нас розроблена спеціальна програма, учасником якої може стати кожен власник окремого житла.

Процедура оформлення

Сьогодні ми пропонуємо два варіанти оформлення: через офіційний сайт або за діючими контактними телефонами. Для використання першого способу потрібно буде заповнити спеціальну онлайн-форму і відправити заявку на оперативний розгляд. Якщо здобувачеві зручніше використовувати телефонний зв'язок, то наші фахівці завжди готові прийняти заявку і в такому вигляді.

Після обробки заявки, буде потрібно проведення оцінки наявного у власності об'єкта. Крім вимог до ліквідності, існують ще кілька вимог: об'єкт повинен знаходитися у власності здобувача; в його відношенні не повинно бути діючих обтяжень; наявність всіх необхідних підтверджувальних документів. Після проведення оцінки буде прийнято рішення про кінцевий розмірі суми до надання. Іпотека фізичним особам передбачає отримання приблизно 60-70% від встановленої оціночної вартості, а в компанії Альта Капітал дадуть більше!

Наші умови

Якщо об'єкт дійсно знаходиться у власності заявника, то весь юридичний супровід компанія Альта Капітал бере на себе. Ніяких прихованих комісій і двояких конструкцій - у нас все гранично прозоро і зрозуміло. Кредит під заставу нерухомості для фізичних осіб у нас доступний усім бажаючим.

АЛЬТА КАПІТАЛ допоможе здійснити Ваші мрії та забезпечить Вам фінансову впевнененість у Вашому майбутньому!