uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Кредит під заставу земліКредит під заставу землі

Необхідність отримати гроші може бути вельми терміновим. Це може бути пов'язано з отриманням коштів для вигідного вкладення або термінової покупки. Незалежно від конкретної причини, гроші потрібно швидко і без бюрократичних зволікань.

Подібні умови унеможливлюють отриманням споживчого позики. Адже такі продукти банків пов'язані з необхідністю очікування рішення за поданою заявкою і збору пакету потрібних документів.

При терміновому отриманні позикових коштів, найбільш вигідним варіантом є позика під заставу. І найкращий заставне майно є саме земельна ділянка.

Особливості такої позики

Кредит під заставу землі є окремою категорією позик, яка має свою специфіку. Тому, з метою кращого розуміння, слід відобразити особливості даного продукту конкретніше:

Позика під заставу ділянки землі представляє собою доступний для всіх власників продукт. Він зручний і простий при отриманні. Найчастіше, отримати необхідні кошти під забезпечення земельної ділянки в Україні - це єдиний і найкращий варіант.

Скільки грошей можна отримати під заставу земельної ділянки?

Кредит під заставу землі надається в сумі, яка залежить від вартості ділянки. Для визначення максимальної суми позики застосовується чітка і досить проста процедура. Її слід вказати поетапно:

Порядок землекористування в Україні передбачає наявність декількох видів ділянок землі. Як правило, позичальники володіє або земля, призначена для індивідуального житлового будівництва, або для сільськогосподарського обробітку. Пропозиція отримати позику під заставу земельної ділянки актуально і поширюється на власників всіх зазначених видів ділянок.

Умови отримання кредиту

Позика під заставу ділянки землі передбачає кілька суттєвих для одержувача умов. Умови компанії схожі з положеннями щодо надання іпотечних позик. В першу чергу, слід зазначити термін надання кредиту. Цей період охоплює час до 15 років. Завдяки тривалому терміну надання грошових коштів, вдається видавати їх під низькі відсотки. Це вигідно і зручно для клієнтів компанії.

Що стосується відсотків, то їх розмір залежить від декількох умов. Важливе значення має сума грошових коштів, термін позики. Тим більше, що такий термін може бути скорочений за бажанням заставодавця. Стандартна відсоткова ставка становить від 15% в рік. Це вкрай низький відсоток. У поєднанні з простим умовою отримання продукту, позика під заставу ділянку земля є одним з кращих пропозицій в Україні.

При цьому, отримати гроші можна за короткий час. Період отримання продукту займає всього кілька днів. Зазначений строк охоплює час від моменту надання всіх необхідних паперів, до моменту видачі коштів.

Ще одним вигідним обставиною для клієнтів, є можливість дострокового гашення боргу в будь-який момент. Співробітник компанії складе для клієнта індивідуальний графік погашення зобов'язань. Для внесення платежу буде встановлений конкретний день. І позичальник, при наявності вільних коштів, має право в будь-який момент виплатити свій борг частково або повністю. Більш того, компанія не встановлює будь-які штрафні санкції при достроковому погашенні кредіта.Предложенія компанії розрахована на дуже широкої аудиторії. Скористатися таким кредитним продуктом можуть всі власники земельних ділянок. При цьому, гроші надається на простих і вигідних умовах.