Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Кредити готівкою під заставу нерухомостіКредити готівкою під заставу нерухомості

Саме споживчі кредити допомагають громадянам реалізувати їх ідеї та мрії. При неможливості придбати товар відразу, вирішувати проблему допоможе кредит готівкою. Але серед великої кількості пропозицій велику увагу потрібно приділяти вибору організації. Альта Капітал надає фінансові послуги в Києві і по всій країні, які роблять отримання позики ще швидшим і зручнішим.

Як отримати позику

Сьогодні компанія Альта Капітал надає можливість отримати грошові кошти повністю в дистанційному режимі. Для цього не потрібно буде відвідувати офіс, стояти в черзі і заповнювати численні документи. Досить провести наступні дії:

У процесі узгодження заявником буде запропоновано відкрити / оформити кредитну карту в будь-якому банку країни. Після цього будуть узгоджені умови підписання угоди, а кінцевою процедурою буде перерахування грошових коштів на вже оформлену карту.

Також передбачається можливість прямого зв'язку з фахівцями за телефонами, вказаними на нашому сайті. 

Які ми пропонуємо умови

Ми не працюємо з додатковим забезпеченням, тому позика від компанії Альта Капітал надається без довідок про доходи, і без формальних поручителів. Істотними умовами кожного кредиту готівкою є:

Споживчі кредити від Альта Капітал видаються на зручних для позичальника умовах. Після отримання коштів, відсотки по ним виплачуються щомісяця, а тіло кредиту, у вигляді підсумкового платежу повертається по закінченню раніше обумовлених термінів.

АЛЬТА КАПІТАЛ допоможе здійснити Ваші мрії та забезпечить Вам фінансову впевнененість у Вашому майбутньому!