Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Кредити готівкою фізичним особамКредити готівкою фізичним особам

Кредити допомагають здійснити задумані плани, якщо у Вас не вистачає повної суми грошей. Захотіли зробити ремонт в квартирі або поміняти автомобіль на більш новий? Кредити готівкою фізичним особам - це просто і доступно.

Споживчий кредит від АЛЬТА КАПІТАЛ

Отримання позики можливо без довідки про доходи, а для оформлення необхідний мінімальний пакет документів. Процедура наступна:

1. Оформлення заявки на кредит готівкою для фізичних осіб на офіційному сайті компанії. Також можна заповнити анкету по телефону.

2. Обробка наданої інформації та прийняття рішення. У позитивному випадку - зустріч з клієнтом і підписання договору.

3. Переказ грошей на банківську карту. У разі відсутності карти компанія запропонує і допоможе оформити її в одному з банків.

Рішення про видачу може бути прийнято протягом 15 хвилин.

Сума кредитної позики, а також терміни погашення обумовлюються індивідуально. Розмір позики залежить від типу і оцінки заставного майна. Запорукою для отримання кредиту може виступати нерухомість, автомобіль та ін.

Кредити готівкою фізичним особам: особливості нашого продукту

Фінансові послуги від АЛЬТА КАПІТАЛ є одними з найвигідніших умов на ринку України. Споживчий кредит може бути оформлений на термін від 3 місяців до 5 років. Розмір щомісячної процентної ставки - 2-3%. Виплачувати їх необхідно щомісяця. Для максимального комфорту на офіційному сайті існує калькулятор, який допоможе дізнатися точні цифри і терміни. А наші співробітники допоможуть пояснити більш детально про умови по телефону.

Компанія гарантує професійний підхід кожного позичальника. Весь процес кредитування супроводжується нашими юристами.

АЛЬТА КАПІТАЛ відрізняється порядністю і прозорістю послуг, що надаються. Відсутність прихованих комісій, штрафів та додаткових списань - наші головні принципи.

Сьогодні отримати кредит просто, особливо якщо мова йде про послугу кредитування на споживчі цілі. Оформляючи позику готівкою фізичним особам від АЛЬТА КАПІТАЛ ви також отримуєте надійність і спокій. Зробіть крок до здійснення своєї мрії, ми в змозі допомогти Вам у цьому.