uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Кредити готівкою під заставу нерухомостіКредити готівкою під заставу нерухомості

Кредит готівкою під заставу нерухомості - один з актуальних способів отримати велику позику на вигідних умовах і без особливих труднощів: поручителів і збору великої кількості документів, оформлення страхових полісів та іншої паперової тяганини. Це можливо завдяки тому, що кредитор, якщо позичальник перестане виконувати свої фінансові зобов'язання, зможе легко повернути свої гроші.

Компанія "Альта Капітал" видає як нецільовий кредит готівкою під заставу нерухомості, так і позики грошима на певні цілі: покупку автомобілів або придбання квартири / будинку.

Причини, за якими люди вибирають "Альта Капітал"

  1. Люди не люблять чекати, а іноді на довгі очікування просто немає часу (наприклад, коли терміново потрібна іпотека, тому що з'явився хороший варіант). "Альта Капітал", на відміну від багатьох банків України, видає іпотечний кредит готівкою або перераховує кошти на рахунок практично моментально. Головне - щоб клієнт відповідав мінімальним вимогам і мав на руках необхідні документи.
  2. Щоб отримати велику позику в банку (наприклад, іпотечний кредит), необхідно обов'язково бути працевлаштованим. В "Альта Капітал", в свою чергу, не звертають увагу на трудозанятого клієнта, його стаж і рівень доходу. Таким чином, іпотека без банку - це реальність, а найбільш оптимальний варіант - кредит готівкою під заставу нерухомості.
  3. Майже жоден банк не видає іпотечний кредит людям, які є погану кредитну історію. Навіть одне прострочення, яке було зроблене 10 років тому, може привести до відмови. "Альт Капітал", коли розглядає клієнта для видачі іпотеки, навіть не звертається до відповідних баз даних. Тому, тут можна отримати іпотечний кредит грошима навіть з дуже поганою історією, абсолютно без банку.
  4. Компанія "Альта Капітал" видає кредит готівкою під заставу нерухомості без банку практично на будь-які цілі. Тому, в ньому можна отримати грошима в тому числі і на житло, що купується за договором пайового будівництва. При цьому, саме ця нерухомість, якою по суті ще немає, і буде взята в якості застави по іпотеці.
Особливості кредитування за іпотекою в "Альта Капітал"

Незважаючи на все перераховане вище, в "Альта Капітал" досить м'які умови видачі іпотечних кредитів, які можна порівняти з тими, які пропонує більшість українських банків. Наприклад, процентна ставка по позиках тут не перевищує 20 відсотків на рік.

Для оформлення іпотеки без банку, в свою чергу, необхідний мінімальний пакет документів. Потрібно тільки паспорт і, звичайно, папери, що підтверджують право власності на нерухомість, що надається в якості застави.

Взяття в борг великої суми передбачає тривалий термін повернення боргу. В "Альта Капітал" можливо отримати кредит на термін до 60 місяців. Якщо, раптом, у клієнта з'являться кошти на погашення боргу до закінчення дії договору, він може легко це зробити. При цьому, на нього не буде накладено ніяких штрафів і йому навіть не потрібно буде оплачувати відсотки, які могли б набігти за майбутні місяці / роки.

Кредит готівкою під заставу нерухомості в "Альта Капітал" надається як фізичним, так і юридичним особам.

Як можна бачити, взяти іпотечний кредит на вигідних умовах можливо навіть без банку. Компанія "Альта Капітал" присутній на ринку вже дуже давно, і за цей час виробила ефективну схему роботи, яка вигідна клієнтам, дозволяючи отримувати "живими" грошима повну суму по іпотеці.