uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Кредити під заставу автоКредити під заставу авто

Якщо вам терміново потрібна значна сума грошей, а у власності у вас є автомобіль, то краще рішення в цій ситуації - послуга «Кредити під заставу авто» від компанії АЛЬТА КАПІТАЛ. У нас можна швидко отримати необхідну вам суму в короткі терміни без зайвих довідок і необхідність підтвердження доходів.

Автоломбард в Києві: як взяти позику під авто?

Кредити під заставу авто в компанії АЛЬТА КАПІТАЛ - швидкий і простий спосіб отримання грошей на свої потреби. Позика надається під заставу майна, яке перебуває у власності клієнта. Важлива умова отримання послуги - відсутність у об'єкта застави будь-яких обмежень або обтяжень, які можуть обмежити його подальше використання.

Щоб взяти кредит під заставу автомобіля в Києві і інших містах України потрібно виконати кілька простих дій:

Взяти кредит в Alta Capital: переваги компанії

Наша компанія надає позики на вигідних умовах. Процентна ставка становить 2-4% в місяць, а мінімальний термін кредитування становить 3 місяці. Відсотки по позиці оплачуються щомісяця, а повернення суми позики відбувається в кінці терміну.

Позика під автомобіль в Україні від АЛЬТА КАПІТАЛ має ряд переваг:

АЛЬТА КАПІТАЛ - ваш надійний партнер, який швидко і без зайвих документів надасть вам гроші і допоможе забезпечити фінансову стабільність.

4 / 1
Кредити під заставу авто