4 / 1
Кредити під заставу нерухомості
uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Кредити під заставу нерухомості


Кредити під заставу нерухомості

У кожного власника об'єкта нерухомості є прекрасна можливість вирішити свої фінансові труднощі. Компанія Альта Капітал надає кредити під заставу власної нерухомості на найвигідніших умовах. Отримати цікавий іпотечний кредит в Києві і по всій Україні стало набагато простіше. Звернувшись в Альта Капітал, ви зможете швидко отримати необхідниу позику під заставу квартири. При схваленні гроші будуть видані в самі оперативні терміни.

Іпотечний кредит - алгоритм оформлення

Ми надаємо суб'єктам кредити під заставу наявної нерухомості за максимально спрощеною процедурою оформлення. Все відбувається за схемою з класичної іпотеки, але нашим клієнтам ми даємо можливість отримати цікавий іпотечний кредит при дистанційній подачі заявки. Для цього можна скористатися функціоналом нашого офіційного сайту (заповнити спеціальну форму), або зв'язатися за вказаними телефонами з нашими менеджерами.

Отримати гроші можна буде відразу після проведення процедури оцінки умовної нерухомості. Угоди укладаються з жителями Києва і всієї України. Позика під заставу квартири схвалюється тільки в тому випадку, коли нерухомість належить здобувачеві на приватному праві власності. Позика або житловий кредит надаються лише за цим принципом.

Умови по іпотеці

Швидкість оформлення передбачає отримання грошей відразу після проведення оцінки і укладення договору позики. Застава нерухомості від Альта Капітал передбачає наступні умови:

У Альта Капітал можна отримати позику в розмірі до 80% від наявної у власності нерухомості. Це більше загального показника в Києві і по у всій Україні. Гроші надаються практично в будь-яких сумах. Квартира, оформлена за поточною угодою в заставу, залишається у власника без будь-яких обмежень в правах користування. Якщо у вас є нерухомість без обтяження, то позика / житлова позика вам будуть схвалені.

4 / 1
Кредити під заставу нерухомості