uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Зворотній викуп нерухомостіЗворотній викуп нерухомості

Зворотній викуп нерухомості - процедура, що передбачає придбання квартири на етапі будівництва, з правом її зворотного викупу компанією-забудовником через обумовлений час.

Механізм реалізації угод Sale-pay-Back

Ключова ідея, закладена в схемі зворотного викупу, визначає варіанти прибуткового вкладення вільного капіталу в будівництво житлових комплексів. Український забудовник, який потребує фінансування роботи, не завжди звертається в банк: кредитування висуває певні ризики і високий відсоток.

Вирішити проблему допомагає зворотний викуп нерухомості. Забудовник пропонує майбутнім мешканцям виплатити повну вартість квартири на початку зведення об'єкта. Після здачі будинку в експлуатацію, компанія зобов'язується забрати площу за ціною, яка на 10-20% дорожче початкового капіталовкладення (точні ставки прописуються контрактом).

Пайовик отримує право володіти купленої нерухомістю, розпоряджаючись їй на свій розсуд. Власність в новобудові можна продати забудовнику (за вищою вартістю) або будь-якій третій особі.

Вирішивши скористатися схемою зворотного викупу нерухомості, клієнт повертає квартиру протягом строку, обумовленого контрактом (3-5 років з моменту підписання). За вказаний період забудовник зобов'язаний звести і здати об'єкт.

Зворотній викуп квартир: вигоди для сторін

Вигоди використання механізму зворотного викупу нерухомості для забудовника визначаються:

  1. Можливістю самопрезентації фірми в якості впевненого, надійного партнера. Поняття маркетингу та репутації тут взаємопов'язані.
  2. Залученням фінансових потоків під низький відсоток (щодо банківських ставок).
  3. Правом подальшого перепродажу вже викупленої квартири за ринковими цінами, а значить - додатковим прибутком.

Зворотній викуп нерухомості привабливий і для пайовиків, відкриваючи перспективи:

  1. Надійного вкладення особистих коштів.
  2. Отримання доходу від продажу квартири забудовнику, третій особі.

Практика зворотного викупу нерухомості відрізняється низкою ризиків: покупець вкладає гроші практично в «повітря», адже 100% -а передоплата здійснюється ще до початку ведення будівельних робіт. При цьому, договір прописує конкретні терміни, в рамках яких можливий зворотний викуп. Однак залишається ймовірність виникнення форс-мажорних ситуацій, «заморозки» ведення робіт, що не захищає вкладника від відмови виконання обумовлених зобов'язань.

Зворотній викуп нерухомості з компанією «Альта Капітал»

«Альта Капітал» - велика фінансова компанія, яка функціонує в Україні. Ми надаємо кредити приватним та юридичним особам, розробляючи гнучкі умови співпраці.

Інвестуючи в різні сфери бізнесу, «Альта Капітал» готова виступити інвестором в угодах зі зворотного викупу квартир. Ми допомогаємо розвиватися і вирішувати проблеми, висуваючи мінімальні відсоткові ставки!

4 / 1
Зворотній викуп нерухомості