uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Рефінансування іпотечного кредитуРефінансування іпотечного кредиту

Як зменшити виплати по іпотечному кредиту і як оптимізувати власні боргові зобов'язання, отримавши вигоду?

У компанії Альта Капітал розроблено кілька ефективних продуктів, які допоможуть зменшити боргове навантаження і вийти зі складної ситуації.

Рефінансування іпотечного кредиту - це дієвий спосіб консолідації зобов'язань по іпотеці, використовуючи належну вам нерухомість в якості застави. Це може бути комерційна (магазин, готель, ресторан, офіс, склад, торгова площа тощо.) і житлова нерухомість (будинок, квартира), яка є вашою приватною власністю. Ви можете об'єднати будь-які іпотеки від фінансових організацій і банків в одному кредитному продукті від Альта Капітал.

Наші клієнти отримують наступні переваги:

Скориставшись даним продуктом, Ви можете поліпшити власну кредитну репутацію, скористатися можливістю оптимізувати терміни і суми погашення, а також отримати кошти без довідки про доходи. Сума рефінансування іпотеки становить до 80% вартості нерухомості.

Як оформити рефінансування

Перший крок - це оформлення заявки на отримання рефінансування іпотечного кредиту. Ви можете зробити це по телефону або скористатися формою на сайті. Потім з вами зв'яжеться консультант і почне процес рефінансування:

Компанія Альта Капітал піклується про Ваш комфорт і фінансову стабільність, забезпечуючи впевненість і оптимізм в майбутньому.

4 / 1
Рефінансування іпотечного кредиту