4 / 1
Рефінансування кредиту
uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Рефінансування кредиту

Рефінансування іпотечного кредиту
Рефінансування кредитів банків
Рефінансування кредитів з поганою кредитною історією

Рефінансування кредиту

Ви загрузли в боргових зобов'язаннях перед різними банками і не знаєте, як знайти вихід із ситуації? Наша компанія готова простягнути руку допомоги, пропонуючи здійснити рефінансування кредиту на взаємовигідних умовах. Всі Ваші позикові зобов'язання будуть консолідовані і оптимізовані в одному місці.

Альта Капітал робить рефінансування споживчого кредиту без довідки про доходи.

Компанія відкриває відмінні перспективи для злиття короткострокових і довгострокових кредитних зобов'язань. Наші фахівці займуться Вашої іпотекою, банківськими та комерційними позиками, які були оформлені в різних фінансових організаціях. Всі ваші борги будуть погашатися через одні платежі.

Особливості та переваги

Компанія надає кваліфіковану допомогу в рефінансуванні позики. Наша пропозиція допоможе знизити фінансовий тягар і зробить ваш бюджет більш вільним. З нашою допомогою ви скоротите щомісячні витрати на погашення боргу. Співробітники оптимізують період кредитування і підберуть комфортний графік виплат.

З нашою допомогою клієнт поверне собі репутацію сумлінного позичальника. Рішення за заявою приймається протягом п'ятнадцяти хвилин. Ми проти зайвої бюрократичної тяганини, тому пропозиція розглядається без документів, що підтверджують доходи.

Ми пропонуємо низькі процентні ставки, які складають всього два відсотки в місяць. Рефінансування проводиться на термін від трьох місяців до п'яти років.

Фахівці надають професійне юридичне супроводження всієї угоди. Пропозиція не передбачає прихованих комісійних зборів.

Кредит рефінансується під заставу нерухомого майна, зареєстрованого на Україні. Сума пакету може досягати вісімдесяти відсотків від вартості заставного об'єкта. Нерухомість приймається в заставу, якщо вона знаходиться в Єдиному реєстрі прав на майно і належить одній фізичній особі. Крім того, об'єкт не повинен знаходитися під заборонними санкціями або мати будь-які інші юридичні обмеження.

Скористайтеся нашою програмою прямо зараз. На офіційному сайті пропонується заповнити заявку на послугу із зазначенням паспортних даних. Інший спосіб - це подати заявку по телефону.

Фахівці розглянуть звернення в індивідуальному порядку, вивчать кредитні зобов'язання, зроблять оцінку нерухомості і складуть договір.

4 / 1
Рефінансування кредиту