uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Цільовий кредит під заставу нерухомостіЦільовий кредит під заставу нерухомості

Компанія Альта Капітал пропонує заявникам оформити цільовий кредит під заставу нерухомості на дійсно вигідних умовах. Від потенційних клієнтів ми вимагаємо самий мінімальний пакет документів щодо наявної квартири, а натомість ми гарантуємо швидке оформлення. Позика і під заставу нерухомості, що купується на будь-які цілі без зайвих довідок доступна до оформлення в нашій компанії.

Як оформляється цільова іпотека

Пропонована нами цільова іпотека оформляється на спрощених умовах за допомогою декількох варіантів. Заявку можна подати через наш офіційний сайт - в спеціальній формі потрібно вказати обов'язкову інформацію і відправити заявку на подальший розгляд. Цільовий кредит під заставу нерухомості також можна оформити і по телефону. Досить зв'язатися з нашими фахівцями для попереднього обговорення умов.

Після обробки заявки на цільову іпотеку, будуть проведені оціночні заходи щодо наявної квартири. По їх завершенню здобувачеві буде озвучена кінцева до отримання вартість. Останньою дією буде підписання угоди. Ця ж сама процедура передбачається і щодо майбутньої нерухомості, придбання якої буде абсолютно найближчим часом.

Цільовий кредит під заставу наявної квартири - умови

Компанія Альта Капітал пропонує прозорі умови кредитування під заставу наявної квартири і під заставу майбутньої нерухомості. Основна вимога - наявність усіх документів та відсутність будь-яких обтяжень. Об'єкт обов'язково повинен знаходитися у власності заявника. Якщо з цим проблем не буде, то цільовий кредит надається на наступних умовах:

Пропозиція від Альта Капітал не передбачає використання прихованих комісій і незрозумілих умов. За бажанням клієнта ми даємо можливість погасити цільовий кредит під заставу нерухомості достроково. При цьому юридична сторону оформлення ми беремо на себе.

АЛЬТА КАПІТАЛ допоможе здійснити Ваші мрії та забезпечить Вам фінансову впевнененість у Вашому майбутньому!

4 / 1
Цільовий кредит під заставу нерухомості