uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Викуп житлової нерухомостіВикуп житлової нерухомості

У житті кожної людини може виникнути ситуація, коли терміново потрібна велика сума готівки. При цьому часу на оформлення кредиту в банку просто немає. Однак є нерухомість, яку можна продати за хороші гроші. Проблема в тому, що рієлтори в Києві запропонують ціну, яка буде помітно відрізнятися від ринкової вартості. Комерсанти спробують скористатися складним становищем, щоб заробити. Якщо ви хочете продати свою площу за чесну ціну, то звертайтеся в нашу компанію.

Альта Капітал здійснює викуп житлової нерухомості, в тому числі квартир і кімнат в Україні на взаємовигідних умовах.

Отже, Вам потрібні гроші в найкоротші терміни? І у вас є квартира або будинок? Тоді звертайтеся в нашу компанію за чесної угодою. Ми викупимо квадратні метри, щоб виконувати всі юридичні умовності. Ми гарантуємо повну прозорість договору.

У цій операції ми будемо виступати в якості покупця нерухомого майна. Це може бути котедж, кімната в гуртожитку або апартаменти в багатоквартирному будинку. Після здійснення операції купівлі ви отримуєте заздалегідь обумовлену суму. При цьому у клієнта залишається право викупити своє житло в майбутньому.

Особливості та переваги

Компанія має великий авторитет на ринку фінансових послуг України. Ми проведемо викуп житлової нерухомості належної Вам на праві приватної власності в оперативні терміни, гарантуючи порядність. Рішення за кожною заявою розглядається протягом п'ятнадцяти хвилин. Ми запропонуємо до вісімдесяти відсотків від ринкової вартості. Фахівці надають професійний юридичний супровід угоди. Послуга не передбачає стягнення комісій та зборів.

Якщо Вам потрібні термінові кошти для вирішення своїх проблем, то звертайтеся до нас прямо зараз. На офіційному сайті можна заповнити бланк заяви із зазначенням контактної інформації. При бажанні заявку можна залишити нашим менеджерам у телефонному режимі. Наші фахівці розглянуть Вашу пропозицію в лічені хвилини і уточнять умови проведення угоди.

Перед підписанням договору, наші фахівці проведуть оцінку житла і допоможуть підготувати всі необхідні документи. Після підписання договору Ви отримуєте потрібні кошти. Основна перевага послуги полягає в оперативності виконання.

4 / 1
Викуп житлової нерухомості