Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Викуп нерухомості


Викуп нерухомості

Ви потребуєте в коштах? Не знаєте, де взяти необхідну суму, але у Вашій власності є нерухомість? Тоді немає ніяких проблем - компанія Альта Капітал допоможе вам з позитивним вирішенням Вашої ситуації. Скористайтеся нашою послугою «Викуп нерухомості» - ми готові запропонувати увесь спектр необхідних гарантій і надати викуп на максимально прозорих і вигідних для Вас умовах.

Викуп нерухомості - аспекти угоди

Пропонований нами викуп нерухомості має на увазі, що ми виступимо в ролі її покупця. Об'єкти можуть мати найрізноманітніше призначення - житлові, комерційні та інші. До перших відносяться квартири і приватні будинки, другі включають офісні та торгові приміщення, бази відпочинку, ресторани та інше. Можливий варіант і з «проблемними об'єктами», які перебувають під іпотекою або складаються в заставі, не були введені остаточно в експлуатування або знаходяться на етапі будівництва.

Наша послуга поширюється також на земельні ділянки, заплановані для ведення будівельних робіт - житлових, комерційних або індивідуальних. Головне, щоб обраний об'єкт знаходився в межах міської межі. Схема дуже проста - Ви пропонуєте нерухомість - ми видаємо за неї гроші, при цьому в подальшому Ви завжди можете провести зворотний викуп нерухомості, квартир, в Україні, Києві без зайвих переплат зі свого боку.

Викуп нерухомості в Києві - потрібна сума без зайвих зусиль

Алгоритм отримання необхідної суми простий:

Викуп квартир в Україні - довіртеся професіоналам

Вибираючи нас, Ви гарантовано отримуєте для себе такі переваги:

Альта Капітал - Ваша фінансова стабільність і безпека.