Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Викуп прострочених кредитівВикуп прострочених кредитів

Непогашені позики можуть захопити людини в глибоку боргову яму. Минулі борги невідступно переслідують позичальників, завдаючи занепокоєння і вганяючи в стрес. Ви втомилися від такого життя і хочете, нарешті, зітхнути вільно?

Компанія Альта Капітал пропонує послугу «Викуп прострочених кредитів (права вимоги)» для вирішення ваших фінансових проблем. Наша компанія займається викупом проблемних кредитів на привабливих умовах.

Викуп прострочених кредитів - це взаємовигідна пропозиція, яка полягає в покупці боргових зобов'язань перед банками та іншими фінансовими установами. Компанія викуповує борги у фізичних і юридичних осіб.

Особливості покупки проблемних активів

Альта Капітал здійснює викуп проблемних активів у будь-яких банків України. Послуга є ідеальним способом відходу від нескінченних судових розглядів. Наша пропозиція дозволить уникнути зіткнень і конфліктних ситуацій з грубими колекторами і сумнівними стягувачами грошових боргів.

Компанія відкрита до співпраці на взаємно привабливих умовах. Наша пропозиція може допомогти в рівній мірі позичальникам і кредиторам. Ми готові позбавити Вас від проблемних позик, щоб ви змогли стати фінансово чистими для подальшого розвитку бізнесу.

Серед наших переваг потрібно відзначити наступні:

Фахівці компанії забезпечують професійний юридичний супровід по кожному випадку. Кредитні зобов'язання оптимізуються під запити сторін. Компанія мінімізує Ваші боргові ризики і забезпечить платформу для перспективного фінансового майбутнього.

Скористайтеся нашою послугою на офіційному сайті компанії. Вам достатньо оформити заявку в режимі онлайн або зателефонувати за номером телефону зазначеному на сайті. Повідомте нашим співробітникам свої дані по проблемному боргу. Ми проаналізуємо Вашу ситуацію і запропонуємо оптимальну стратегію для викупу боргових зобов'язань.