uk / ru
Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Викуп земельної ділянкиВикуп земельної ділянки

Ви потрапили в складну життєву ситуацію, яку можна вирішити тільки великою сумою грошей? І при цьому ви володієте землею? Тоді звертайтеся до нашої компанію за кваліфікованою фінансовою допомогою.

Альта Капітал здійснить викуп земельної ділянки в Україні на привабливих умовах.

Ми надамо всі необхідні гарантії, а покупка пройде під чуйним контролем досвідчених юристів.

Послуга передбачає, що ми виступаємо в ролі покупця ваших законних соток. Клієнт повинен мати право приватної власності на землю, яка може бути відведена під будівництво житлових або комерційних об'єктів. Земля має перебувати в межах населеного пункту. Після закінчення операції ви отримуєте потрібну суму коштів. Важливо відзначити, що у клієнта залишається ексклюзивне право викупу власного ділянки у нашій організації.

Особливості та переваги

Компанія має великий досвід в проведенні подібних операцій. Потрібно відзначити, що складним становищем наших клієнтів часто користуються недобросовісні покупці. Сумнівні ділки пропонують свідомо збиткову ціну, яка може в рази відрізнятися від ринкової вартості. Наші фахівці гарантовано запропонують близько вісімдесяти відсотків від реальної ціни за об'єкт. Ми націлені на довгострокове співробітництво, тому гарантуємо чесність і порядність у проведенні подібних операцій.

Рішення за кожною заявою з пропозицією викупу виноситься протягом п'ятнадцяти хвилин. Наші фахівці перевірять всю документацію і супроводжуватимуть угоду з юридичного боку.

Якщо ви хочете скористатися нашою послугою, то сміливо заповнюйте заявку стандартного зразка. У бланку зазначте Ваші контакти. При необхідності консультанти допоможуть оформити заявку і пояснять деталі. Заяви розглядаються в режимі онлайн, тому чекати довго Вам не доведеться. Крім того, заявку можна залишити через телефонний дзвінок.

Вашу земельну ділянку буде оцінено представниками компанії. В результаті Вам запропонують остаточну ціну. Якщо вас все влаштує, то залишається підписати договір і отримати гроші. Юристи підготують необхідний пакет документів.

4 / 1
Викуп земельної ділянки