Доступні фінансові послуги
Оберiть найвигідніші умови для свого кредиту
Застава у кримінальному процесіЗастава у кримінальному процесі

Сталася неприємність, хтось із друзів або родичів вскочив у халепу і Вам потрібні кошти для внесення застави у кримінальному провадженні – звертайтесь до нас і ми Вам допоможемо!

«Застава у кримінальному процесі» це фінансова операція, за якою АЛЬТА КАПІТАЛ вносить заставу (грошові кошти) за особу, яка обвинувачується у вчиненні злочину, у разі застосування такого запобіжного заходу до неї, на спеціальний (депозитний) рахунок суду відкритий в Державній судовій адміністрації на підставі договору позики із представником обвинуваченого.

Зверніться до нас і ми Вам допоможемо вирішити Вашу проблему у максимально короткі строки, дотримуючись законності та ефективності у цьому процесі з усіма необхідними гарантіями!

Щоб отримати послугу «Застава у кримінальному процесі»:

  1. Оформіть заявку на «Застава у кримінальному процесі» в онлайн- режимі на сайті або за вказаними телефонами, дочекайтеся відповіді консультанта і вітаємо Вас – процес розпочато!
  2. По закінченню обробки заявки, з Вами зв’яжуться наші спеціалісти для уточнення умов надання послуги, вивчать ситуацію та підготують усі необхідні для цього документи та договори.
  3. Після підписання договору визначена судом сума коштів буде перерахована на депозитний рахунок суду відкритий в Державній судовій адміністрації!
  4. В той же день Ви отримуєте оригінал платіжного доручення для пред’явлення до відповідного органу в установленому законодавством порядку.

Звертайтесь до нас і Ви отримаєте швидке та ефективне вирішення Ваших проблем із «Заставою у кримінальному процесі»:

«Застава у кримінальному процесі» з компанією АЛЬТА КАПІТАЛ – це просто та надійно!

  1. Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  2. 15 хвилин на прийняття рішення;
  3. під заставу будь-якого майна;
  4. повний юридичний супровід;
  5. можливість дострокового повернення застави;
  6. відсутність штрафів та прихованих комісій;

АЛЬТА КАПІТАЛ допоможе Вам знайти вихід зі складної ситуації, а головне подарує свободу!